Kam vozíme

Rozvoz na odběrná místa

Pravidelným odběratelům našich zeleninových bio-pytlů zavážíme zeleninu na několik míst v regionu a několik míst v Praze, viz.mapa níže. Můžete se k některému místu přidat, nebo přijít s návrhem nového místa. Když se registrujete na našich webových stránkách, zařadíme Vás do emailového adresáře, a včas Vám pošleme upozornění na aktualizaci nabídky. Pak už stačí si jen objednat a přijít si zeleninu vyzvednout. Pro místa v režimu KPZ se podívejte na stránky.

Poštou nezasíláme-není to výhodné ani pro nás, ani pro Vás.

Na podzimních trzích

Můžete nás potkat na bio-jarmarcích v Litoměřicích, Praze a dalších vybraných akcí, které zveřejňujeme v kalendáři.

Odběr ze dvora

Na místě nemáme žádnou prodejnu a většina věcí ani není skladem. Je ale možnost si zeleninu objednat přes e-shop a u nás si ji pak osobně vyzvednout. Pokud si objednáte do nedělní uzávěrky na následující týden, budeme o vás vědět a v týdnu objednávku připravíme. Pokud v průběhu týdne, je potřeba napsat ještě email a doufat, že ho v tom statkovém shonu nepřehlédneme. A pokud nám nechcete moc přidělávat práci, ideální je vyzvedávat objednávky v první polovině týdne nebo v sudé čtvrtky, kdy se připravují bedýnky.

Velkoobchodní spolupráce

Nabízíme pestrou škálu bio zeleniny, bylin a v menší míře i ovoce. Pokud se chcete stát naším obchodním partnerem, domluvte si setkání. Stojíme o dlouhodobou spolupráci a ceníme si práci, kterou děláme a to samé čekáme i od Vás. 

Minimální odběrné množství na jednu objednávku činí 2000,- Kč bez DPH. Velkoobchodní objednávky vozíme do Prahy a okolí v pondělí. 

Aktuální ceník pošleme na vyžádání, navštivte sekci Spojení.

Aktuální seznam odběrných míst

V současné době produkty zavážíme některá odběrná místa jednou za 14 dní a některá každý týden. Pro aktuální informace sledujte úvod aktuální nabídky.Region (bedýnky i KPZ)

Údaje k nejbližšímu závozu do regionu jsou v sekci Aktuální nabídka

Praha (bedýnky)

Údaje k nejbližšímu závozu do Prahy jsou v sekci Aktuální nabídka

Praha Komunitou Podporované Zemědělství (KPZ)- pouze pro registrované členy

Údaje k nejbližšímu závozu do Prahy jsou v sekci Aktuální nabídka