Kam vozíme

Rozvoz na odběrná místa

Pravidelným odběratelům našich zeleninových bio-pytlů zavážíme zeleninu na několik míst v Ústeckém kraji a několik míst v Praze a jejím okolí, viz.mapa níže. Můžete se k některému místu přidat, nebo přijít s návrhem nového místa. Když se registrujete na našich webových stránkách, zařadíme Vás do emailového adresáře, a včas Vám pošleme upozornění na aktualizaci nabídky. Pak už stačí si jen objednat a přijít si zeleninu vyzvednout. Pro místa v režimu KPZ se podívejte na informace k aktuální sezóně.

Poštou nezasíláme-není to výhodné ani pro nás, ani pro Vás.

Na trzích

Můžete nás potkat na bio-jarmarcích v Litoměřicích, Praze a dalších vybraných akcí, které zveřejňujeme v kalendáři.

Odběr ze dvora

Na místě nemáme žádnou prodejnu a většina věcí ani není skladem. Je ale možnost si zeleninu objednat přes e-shop a u nás si ji pak osobně vyzvednout. Objednávku je nutné udělat minimálně 1 den předem a do poznámky nebo emailem či sms na 776177202 napsat požadovaný termín vyzvednutí.

Velkoobchodní spolupráce

Nabízíme pestrou škálu bio zeleniny, bylin, výrobků a v menší míře i ovoce. Pokud se chcete stát naším obchodním partnerem, domluvte si setkání. Stojíme o dlouhodobou spolupráci a ceníme si práci, kterou děláme a to samé čekáme i od Vás.

Minimální odběrné množství na jednu objednávku činí 3000,- Kč bez DPH.

Aktuální ceník pošleme na vyžádání na info@svobodny-statek.cz

Aktuální seznam odběrných míst

V současné době produkty zavážíme některá odběrná místa jednou za 14 dní a některá každý týden. Pro aktuální informace sledujte úvod aktuální nabídky.Ústecký kraj (bedýnky i KPZ)

Údaje k nejbližšímu závozu do regionu jsou v sekci Aktuální nabídka

Praha a okolí (bedýnky pro veřejnost)

Údaje k nejbližšímu závozu do Prahy jsou v sekci Aktuální nabídka

Praha a okolí KPZ- pouze pro registrované členy

Údaje k nejbližšímu závozu do Prahy jsou v sekci Aktuální nabídka