Chcete nás podpořit?

Máte-li chuť nás podpořit, už jen to je pro nás dobrým znamením a povzbuzením. Vaše podpora může mít různý charakter:

  • můžete myslet na to, co děláme a doporučit nás svým blízkým
  • můžete nám fyzicky pomoci jako dobrovolníci
  • můžete spolupracovat na některém z našich projektů

Případně uvítáme tyto věcné dary...

  • krmení pro koně, dobytek či drůbež
  • stavební materiál
  • maringotka
  • dodávka s chlazením
  • kultivační traktor či beorebné nářadí
  • ...a i větší záležitosti jako jsou pozemky či nemovitosti v našem blízkém okolí

Je dobré vědět o tom, že i pokud nám dáváte dar zdarma, potřebujeme většinou darovací smlouvu. Je to proto, abychom mohli dar zařadit do majetku společnosti.

... nebo pravidelné finanční příspěvky či jednorázové dary

Pokud byste se chtěli stát naším pravidelným podporovatelem a součástí Společenství kolem Svobodného statku (KPZ), můžete tak učinit formou trvalého příkazu a posílat měsíční příspěvek 375, 750 a nebo 1500 korun. Zaregistrujte se na našem eshopu a získáte specifický symbol, pod kterým platbu posílejte převodem. Do poznámky napište heslo: pravidelný příspěvek. Budeme rádi když nám o tom napíšete zprávu, abychom věděli, komu máme být vděční. Registrací do eshopu se automaticky stáváte odběrateli newsletteru, tedy bude pravidelně informování o dění na poli, o akcích které pořádáme a o aktuální nabídce

Naše bankovní spojení naleznete v sekci Spojení . Nebráníme se ani jednorázovým finančním darům. Pokud budete chtít svůj dar započítat do nákladů, budete potřebovat darovací smlouvu. Darovací smlouvu potřebujeme i my, abychom mohli dar správně zaúčtovat. Proto je vždy vhodné se domluvit předem.

Vlastní představa o spolupráci

Pokud máte vlastní představu o spolupráci, bude nejlepší nás kontaktovat abychom společně posoudili, co je v našich společných silách a jaké jsou naše společné možnosti. Vítáme jakýkoli zájem zejména trvalého charakteru.

Snažíme se například rozvíjet spolupráci s biozemědělci z blízkého i vzdálenějšího okolí. Jsou nám blízké ideály a myšlenky prvorepublikového demokratického družstevnictví. Pokud bude potřeba a vhodná konstelace, rádi se budem podílet na vzniku takového družstva. Odbytového, skladištního, zelinářského, úvěrového, a podobně.

Podívejte se dále / V jakých projektech nás můžete podpořit
Kdo nás podpořil v jednotlivých letech
Kdo nás dlouhodobě podporuje