Aktuální nabídka

V zimě máme klidový režim a budeme zavážet pouze 1x za měsíc do Prahy i regionu. Závozové týdny jsou 3., 7., 11. a 15. kalendářní týden.

NABÍDKA SE AKTUALIZUJE VŽDY ČTVRTEK VEČER PŘED ZÁVOZEM. ZA OBJEDNÁVKY ODESLANÉ PŘED TÍMTO DNEM NEMŮŽEME RUČIT DOSTUPNOSTÍ OBJEDNANÉ ZELENINY ČI SKLADBOU PYTLE. ODBĚRNÁ MÍSTA BÝVAJÍ UZAVŘENA OD NEDĚLE VEČER DO STŘEDY RÁNO.

Další závoz do Prahy proběhne v úterý 7. dubna. V tomto týdnu zavážíme spolek Obživa, Prostor 8, Kosí Zob, Obec křesťanů a bar Roesel. Objednávejte prosím do neděle 5.dubna do 20 hodin. Při odběru prosím dodržujte preventivní hygienická opatření. Z důvodu uzavření kavárny Mezi Domy nezávážíme toto místo pro veřejnost, pouze pro KPZ. Bar Roesel je otevřený pouze do 18 hodin!!!- objednávku budou k vyzvednutí od 16.

Do regionu pojedeme ve čtvrtek 9. dubna Uzávěrka objednávek bude ve středu 8. dubna ve 20 hodin.

Pokud byste chtěli s námi prohloubit vztah a připojit se ke Společenství kolem Svobodného statku, tak tu máte praktické informace k KPZ letní sezóně 2020.

Naše výpěstky jsou Bio-certifikované společností Abcert CZ-BIO-002. Přehled úplné nabídky viz Naše nabídka

Aktuální zprávy ze statku (newsletter)

Ostatní

Ostatní / nahoru

Výsevní dny 2020

Obrázek nebo fotografie#15740

Oblíbený kalendář konstelací pro zahrádkáře a zemědělce. Kalendář je návodem jak nejefektivněji pracovat na zahradě či na poli v návaznosti na kosmické rytmy, uvádí příznivé dny pro včelaře a mnohá další doporučení a rady. Výsevní dny sestavil a vypracoval Matthias K. Thun, přeložil Radomil Hradil.

80 Kč / 1 ks (vyprodáno)