Aktuální nabídka

NABÍDKA SE AKTUALIZUJE VŽDY ČTVRTEK VEČER PŘED ZÁVOZEM. ZA OBJEDNÁVKY ODESLANÉ PŘED TÍMTO DNEM NEMŮŽEME RUČIT DOSTUPNOSTÍ OBJEDNANÉ ZELENINY ČI SKLADBOU PYTLE. ODBĚRNÁ MÍSTA BÝVAJÍ UZAVŘENA OD NEDĚLE VEČER DO STŘEDY RÁNO.

Příští závoz do Prahy a blízkého okolí proběhne v úterý 28. června (Obživa, spolek K.O.S.). Objednávejte prosím do neděle 26. června do 20 hodin.

Do Ústeckého kraje "našeho regionu" pojedeme ve čtvrtek 30. června. Uzávěrka objednávek bude ve středu 29. června ve 20 hodin.Pro dlouhodobý nezájem jsme se rozhodli přestat zavážet Litoměřice. Většinou tam jezdíme s 1 nebo 2 objednávkami, což se nevyplatí. Věříme, že pro zájemce z Litoměřic je případně možné si zeleninu vyzvedávat přímo na statku. 

Pokud byste chtěli s námi prohloubit vztah a připojit se ke Společenství kolem Svobodného statku, tak tu máte praktické informace ke KPZ LETNÍ sezóně 2022

Naše výpěstky i výrobky jsou Bio-certifikované společností Abcert CZ-BIO-002 a nesou označení regionální produkt Českého středohoří.

Přehled úplné nabídky viz Naše nabídka

Aktuální zprávy ze statku (newsletter)

Sazenice v květináčku

Sazenice v květináčku / nahoru

Celer řapíkatý v květináči

Obrázek nebo fotografie#19981

Řapíkáč do každého bytu. Zkuste si vypěstovat doma řapíkatý celer a přidávat jednotlivé řapíky třeba do smoothie či polévky. Růžová odrůda.