Aktuální nabídka

NABÍDKA SE AKTUALIZUJE VŽDY ČTVRTEK VEČER PŘED ZÁVOZEM. ZA OBJEDNÁVKY ODESLANÉ PŘED TÍMTO DNEM NEMŮŽEME RUČIT DOSTUPNOSTÍ OBJEDNANÉ ZELENINY ČI SKLADBOU PYTLE. ODBĚRNÁ MÍSTA BÝVAJÍ UZAVŘENA OD NEDĚLE VEČER DO STŘEDY RÁNO.

 Čtrvtý závoz zimní sezóny do Prahy a blízkého okolí proběhne v pondělí 15. února (Pendula, Kytky od Potka) a v úterý 16. února (Obživa, Kosí zob, Obec křesťanů). Objednávejte prosím do soboty 13. února pro pondělní objednávky a do neděle 14. února pro úterní objednávky. V obou případech do 20 hodin. Další závoz pak proběhne 21. a 22. března. 

Do Ústeckého kraje "našeho regionu" pojedeme ve čtvrtek  18. února. Uzávěrka objednávek bude ve středu 17. února ve 20 hodin.

Pokud byste chtěli s námi prohloubit vztah a připojit se ke Společenství kolem Svobodného statku, tak tu máte praktické informace k KPZ ZIMNÍ sezóně 2021/2022.

Naše výpěstky jsou Bio-certifikované společností Abcert CZ-BIO-002. Přehled úplné nabídky viz Naše nabídka

Aktuální zprávy ze statku (newsletter)

Zelenina

Zelenina / nahoru

Řepa červeno-bílá na váhu

Obrázek nebo fotografie

Odrůda Tonda di Chioggia. V bílé dužině má výrazné červené pruhy, jakoby letokruhy. V salátech, polévkách, i zeleninových směsích vypadá velice dekorativně, a ještě ke všemu je stejně zdravá jako klasická řepa.