Aktuální nabídka

V zimě máme klidový režim a budeme zavážet pouze 1x za měsíc do Prahy i regionu. Závozové týdny jsou 3., 7., 11. a 15. kalendářní týden.

NABÍDKA SE AKTUALIZUJE VŽDY ČTVRTEK VEČER PŘED ZÁVOZEM. ZA OBJEDNÁVKY ODESLANÉ PŘED TÍMTO DNEM NEMŮŽEME RUČIT DOSTUPNOSTÍ OBJEDNANÉ ZELENINY ČI SKLADBOU PYTLE. ODBĚRNÁ MÍSTA BÝVAJÍ UZAVŘENA OD NEDĚLE VEČER DO STŘEDY RÁNO.

Další závoz do Prahy proběhne v úterý 7. dubna. V tomto týdnu zavážíme spolek Obživa, Prostor 8, Kosí Zob, Obec křesťanů a bar Roesel. Objednávejte prosím do neděle 5.dubna do 20 hodin. Při odběru prosím dodržujte preventivní hygienická opatření. Z důvodu uzavření kavárny Mezi Domy nezávážíme toto místo pro veřejnost, pouze pro KPZ. Bar Roesel je otevřený pouze do 18 hodin!!!- objednávku budou k vyzvednutí od 16.

Do regionu pojedeme ve čtvrtek 9. dubna Uzávěrka objednávek bude ve středu 8. dubna ve 20 hodin.

Pokud byste chtěli s námi prohloubit vztah a připojit se ke Společenství kolem Svobodného statku, tak tu máte praktické informace k KPZ letní sezóně 2020.

Naše výpěstky jsou Bio-certifikované společností Abcert CZ-BIO-002. Přehled úplné nabídky viz Naše nabídka

Aktuální zprávy ze statku (newsletter)

Byliny

Byliny / nahoru

Kopřiva sušená

Obrázek nebo fotografie#6671

Ručně sbírané listy kopřivy v biokvalitě. Tato léčivá bylina má velmi rozmanité využití-čistí krev, podporuje krvetvorbu, pomáhá při ekzémech, bolestech hlavy, zahlenění, cukrovce, revmatismu...