Aktuální nabídka

NABÍDKA SE AKTUALIZUJE VŽDY ČTVRTEK VEČER PŘED ZÁVOZEM. ZA OBJEDNÁVKY ODESLANÉ PŘED TÍMTO DNEM NEMŮŽEME RUČIT DOSTUPNOSTÍ OBJEDNANÉ ZELENINY ČI SKLADBOU PYTLE. ODBĚRNÁ MÍSTA BÝVAJÍ UZAVŘENA OD NEDĚLE VEČER DO STŘEDY RÁNO.

 Další závoz do Prahy a blízkého okolí proběhne v pondělí 21. června (Pendula, Přílepy) a v úterý 22. června (Obživa, Kosí zob, Obec křesťanů). Objednávejte prosím do soboty 19. června pro pondělí závoz a do neděle 20. června 20 hodin. pro úterní závoz.

Do Ústeckého kraje "našeho regionu" pojedeme ve čtvrtek 24. června. Uzávěrka objednávek bude ve středu 23. června ve 20 hodin.

Pokud byste chtěli s námi prohloubit vztah a připojit se ke Společenství kolem Svobodného statku, tak tu máte praktické informace k KPZ LETNÍ sezóně 2021.

Naše výpěstky jsou Bio-certifikované společností Abcert CZ-BIO-002. Přehled úplné nabídky viz Naše nabídka

Aktuální zprávy ze statku (newsletter)

Zelenina

Zelenina / nahoru

Předplatné květiny

Obrázek nebo fotografie#25658

Květinové předplatné vás může provázet celou sezónou. Jedná se o 4 závozy- červen, červenec, srpen, září. Před každým vás budeme informovat emailem. V každém závozu bude 3-5 ks květin. Květiny necháváme na odběrném míste ve sklenici či kbelíku s vodou. Nicméně je nutné brzy po závozu vyzvednout.

500 Kč / 1 ks (skladem 26×1 ks)