Rozšířená nabídka

Předplatné

V letošním roce bychom rádi vyzkoušeli objednávání předplatného skrze eshop, abychom ulehčili administrativu koordinátorům. Eshop s možností objednávek předplatného bude otevřený od 16. dubna do 2. května 20 hodin. Pozor, květin i jahod bude omezené množství.

Jahody

Jahody dodáme jednorázově na konci května či začátkem června podle toho jak dozrají. Až ten nastane, budeme vás kontaktovat emailem. Dodáváme je v rámci závozů rozdělené do kilových vaniček. Cena je 200 Kč za kilogram. Letos očekáváme menší úrodu než loni, proto letos nabízíme omezené množství 300 kg jahod. Toto množství věříme dokážeme garantovat.

Květiny

Květinové předplatné vás může provázet celou sezónou. Jedná se o 4 závozy- červen, červenec, srpen, září. V každém závozu bude 3-5 ks květin. Cena za předplatné je 500 Kč. Květiny necháváme na odběrném míste ve sklenici či kbelíku s vodou. Nicméně je nutné brzy po závozu vyzvednout.

Brambory, jablka, či jiné ovoce

Přestože je zájem o tento druh předplatného, není v naší kapacitě toto nabízet ve 14 denních či měsíčních intervalech, jak někteří lidé navrhovali. Z naší strany je možné sehnat téměř cokoliv, v případě brambor i vypěstovat, a jednorázově vám to zavést k přerozdělení. Nově spolupracuje s bio ovocnářem z Českého ráje p. Kučerou. Na pravidelné ovocné bedýnky zatím nemáme knowhow, sklady ani kapacitu závozu.