Rozšířená nabídka

Předplatné

Jahody

V případě zájmu o předplatné jahod (začátek června) se ozvěte svým koordinátorům o kolik kg byste měli zájem. Dodáváme je v rámci závozů rozdělené do kilových vaniček. Cena by byla 200 Kč za kilogram. Platí se až v době, kdy jsme schopní objednané množství potvrdit.

Květiny

V případě zájmu o předplatné květin se ozvěte svým koordinátorům. Jednalo by se o 3 závozy- červenec, srpen, září. V každém závozu by byly 3 ks květin. Cena za předplatné je 300 Kč.

Brambory, jablka, či jiné ovoce

Přestože je zájem o tento druh předplatného, není v naší kapacitě toto nabízet ve 14 denních či měsíčních intervalech, jak někteří lidé navrhovali. Z naší strany je možné sehnat cokoliv, v případě brambor i vypěstovat, a jednorázově vám to zavést k přerozdělení. Na ovocné bedýnky zatím nemáme knowhow, sklady ani kapacitu závozu.

Odpracování ceny podílu

Z podnětů dotazníků vyplynulo, že by si někteří podílníci rádi odpracovali část platby za KPZ. Z naší strany je to umožněno, nicméně bychom se museli domluvit na formě pracovní smlouvy, odměně a pravidelné výpomoci. V případě zájmu se ozvěte.

Rodinný workcamp

Rodinný workcamp se bude konat v polovině srpna (34. týden.) Tato akce je vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kterým děti nevadí, chtějí si zapracovat na našich polnostech a blíže poznat naše společenství. Zájemci se prosím hlašte na můj email simko.katerina@gmail.com, kapacita je přeci jen omezená a já bych pak už jen zájemcům poslala podrobnější informace. Letos však bude účast podmíněna účastí po celou dobu workcampu, tedy po přihlášení zájemců proběhne hlasování ohledně přesného termínu.

Ubytování je ve společném prostoru v zrekonstruovaném statku na matracích s vlastními spacáky. Pro 1 rodinu s malým miminkem je možné rezervovat soukromnější pokoj naproti společnému prostoru. Co se týká práce, tak počítáme zejména se sběrem ovoce a bylin a se sklízením zeleniny. Na rytmu týdne a dne bychom se společně dohodli zde na místě.