Rozšířená nabídka

Předplatné

Mimo zeleninovou KPzetku si můžete u nás objednat 2 další varianty předplatného. Jednou je jednorázová rezervace jahod a druhá je květinové předplatné na celou sezónu. Eshop s možností objednávek předplatného bude otevřený od 18. dubna do 30. dubna 20 hodin. Pozor, květin i jahod bude omezené množství.

Jahody

Jahody dodáme jednorázově na konci května či začátkem června podle toho jak dozrají. Až ten nastane, budeme vás kontaktovat emailem. Dodáváme je v rámci závozů rozdělené do kilových vaniček. Cena je 200 Kč za kilogram. Letos nabízíme v rámci předplatného 250 kg jahod. Toto množství věříme dokážeme garantovat.

Květiny

Květinové předplatné vás může provázet celou sezónou. Jedná se o 3 závozy- 1x červen, 1x červenec, 1x srpen. V každém závozu bude uvázaná velká kytice z námi vypěstovaných květin. Cena za předplatné je 4500 Kč. Květiny necháváme na odběrném míste ve sklenici či kbelíku s vodou. Je nutné brzy po závozu vyzvednout. Letos nabízíme tuto možnost pro 7 předplatitelů.

Brambory, jablka, či jiné ovoce

Přestože je zájem o tento druh předplatného, není v naší kapacitě toto nabízet ve 14 denních či měsíčních intervalech, jak někteří lidé navrhovali. Z naší strany je možné sehnat téměř cokoliv, v případě brambor i vypěstovat, a jednorázově vám to zavést k přerozdělení. Nově spolupracuje s bio ovocnářem z Českého ráje p. Kučerou. Na pravidelné ovocné bedýnky zatím nemáme knowhow, sklady ani kapacitu závozu. Ovoce můžete objednávat z našeho eshopu.