Rozšířená nabídka

Předplatné

V letošním roce bychom rádi vyzkoušeli objednávání předplatného skrze eshop, abychom ulehčili administrativu koordinátorům. Eshop s možností objednávek předplatného bude otevřený od 17. dubna do 1. května 20 hodin. Pozor, květin i jahod bude omezené množství.

Jahody

Jahody dodáme jednorázově na konci května či začátkem června podle toho jak dozrají. Až ten nastane, budeme vás kontaktovat emailem. Dodáváme je v rámci závozů rozdělené do kilových vaniček. Cena je 200 Kč za kilogram. Letos  nabízíme v rámci předplatného 500 kg jahod. Toto množství věříme dokážeme garantovat.

Květiny

Květinové předplatné vás může provázet celou sezónou. Jedná se o 4 závozy- červen, červenec, srpen, září. V každém závozu bude 3-5 ks květin. Cena za předplatné je 500 Kč. Květiny necháváme na odběrném míste ve sklenici či kbelíku s vodou. Nicméně je nutné brzy po závozu vyzvednout.

Brambory, jablka, či jiné ovoce

Přestože je zájem o tento druh předplatného, není v naší kapacitě toto nabízet ve 14 denních či měsíčních intervalech, jak někteří lidé navrhovali. Z naší strany je možné sehnat téměř cokoliv, v případě brambor i vypěstovat, a jednorázově vám to zavést k přerozdělení. Nově spolupracuje s bio ovocnářem z Českého ráje p. Kučerou. Na pravidelné ovocné bedýnky zatím nemáme knowhow, sklady ani kapacitu závozu.