Zprávy ze statku

Spojení s našimi odběrateli a lidmi se snažíme udržovat i prostřednictvím emailů. Přibližují, co se u nás na poli i kolem děje, co zrovna dozrává a objeví se v bedýnkách i organizační změny a pozvánky na naše akce. Jejich archiv najdete níže.

adventní zprávy ze statku

Vložil 05. 12. 2019 v 16:35 Katka Šimková ♣ upravil 05. 12. 2019 v 16:36 Katka Šimková ♣ odkaz »
V tichu a blízkosti nebe
cítím blížeji i sama sebe
a z té blízkosti cítím víš
blízko je i Ty pocítíš tu výš

Dobrý den,

Chladná jitra se rodí pozdě a soumrak už brzo přichází. My ještě doklízíme zbytek kořenovky a dnes se nám konečně podařilo dostat do země česnek. Na poli zůstávají ještě nějací otužilci jako kadeřávek, pórek, růžičková kapusta, ale zbytek rostlin zazimujeme na statku. Byl u nás Aleš Horák z Vysočiny a dovezl několik dobrot.


Do nabídky jsme přidali několik balení měsíčku a máme pro vás 2 knižní tipy na vánoční dárky. Jedním jsou Výsevní dny na rok 2020, který uvítá každý nám trochu blízký zahrádkář. A dále máme na eshopu knihu Bio je naše cesta od nakladatelství Kazda. Kniha obsahuje několik příběhu ekologických zemědělců a je doplněná krásnými fotografiemi.

Tuto sobotu jedeme na jarmark na WŠ Dědina na Prahu 6. V neděli 8.12. bychom naopak rádi, kdybyste zavítali vy k nám. Pořádáme pro vás i pro nás vánoční jarmark a těšit se můžete na koledy, vánoční hru, dílničky a samozřejmě vynikající občerstvení. Začínáme ve 14 hodin.Odkaz na událost naleznete tu.

S přáním krásného adventního času.
Jaroslav a Kateřina