Zprávy ze statku

Spojení s našimi odběrateli a lidmi se snažíme udržovat i prostřednictvím emailů. Přibližují, co se u nás na poli i kolem děje, co zrovna dozrává a objeví se v bedýnkách i organizační změny a pozvánky na naše akce. Jejich archiv najdete níže.

závoz biozeleninky na 32. týden a pozvánka na Den otevřených dveří 2022

Vložil 03. 08. 2022 000 11:51 Katka Šimková ♣ upravil 03. 08. 2022 000 11:52 Katka Šimková ♣ odkaz »
Pronikat stále blíž
až k jadérku se přiblížíš
už v něm jsi v srdci znělém
a pochopíš co a jak a kdy v tom celém
stvořeníčku skvělém
Dobrý další týden,
je nasnadě někdy propadnout otupělosti vůči všemu co se děje a že se toho v srpnu děje:) Končí a zároveň začíná obilnářský rok( probíhá sklizeň a zároveň se sejí ozimy) My na statku se potýkáme s naplňováním finančních obratů, které stále sotva pokrývají náklady tohoto měsíce. My však potřebujeme v těchto měsících pokrýt jarní náklady a zalepit ztrátu. Tak nám držte pěsti:) Jinak nám krásně dozrávají dýně a další plodovka a taky už máme spousty řep a mrkví a je období cuket, tak jsou v nabídce celerky s natí..
Aktuální nabídka je tu: https://www.svobodny-statek.cz/bio-dynamicke-zemedelstvi/aktualni-nabidka.
Koho by zajímalo pár fotek z uplynulého pololetí, můžete mrknout do našígalerie

Letní akce

Bohužel seneuskutečníkoncert Hudební dialogy s přírodou, který měl proběhnout tuto sobotu, jelikož se na jeho realizaci nesehnalo dostatek financí.

Místo toho vás ale můžemepozvat příští neděli 14. srpna na Den otevřených dveří, který proběhne v rámci platformy Výkvět.Kromě záhonů květin bude samozřejmě možné navštívit i výsadby zeleniny, fóliáky, statkový dvůr, zahradu a zpracovnu. Na místě bude možné zakoupit výrobky a květiny. Zeleninu prosím objednejte před přes eshop.

A pokud jste u nás už byli, můžete zkusit navštívit nějakou jinou květinovou farmu, která seDne Výkvětu také účastní.

Platformu Výkvět můžete také finančně podpořit v rámci kampaně nadarujme.cz

Srdečně ze statku

Jaroslav a Kateřina