Aktuální nabídka

NABÍDKA SE AKTUALIZUJE VŽDY ČTVRTEK VEČER PŘED ZÁVOZEM. ZA OBJEDNÁVKY ODESLANÉ PŘED TÍMTO DNEM NEMŮŽEME RUČIT DOSTUPNOSTÍ OBJEDNANÉ ZELENINY ČI SKLADBOU PYTLE. ODBĚRNÁ MÍSTA BÝVAJÍ UZAVŘENA OD NEDĚLE VEČER DO STŘEDY RÁNO.

 Druhý závoz zimní sezóny do Prahy a blízkého okolí proběhne v pondělí 13. prosince (Pendula, Kytky od Potka) a v úterý 14. prosince (Obživa, Kosí zob, Obec křesťanů). Objednávejte prosím do soboty 11. prosince pro pondělní objednávky a do neděle 12. prosince pro úterní objednávky. V obou případech do 20 hodin. Další závoz proběhne až v roce 2022 a to 17. a 18. ledna.

Do Ústeckého kraje "našeho regionu" pojedeme ve čtvrtek  16. prosince. Uzávěrka objednávek bude ve středu 15. prosince ve 20 hodin.

Pokud byste chtěli s námi prohloubit vztah a připojit se ke Společenství kolem Svobodného statku, tak tu máte praktické informace k KPZ ZIMNÍ sezóně 2021.

Naše výpěstky jsou Bio-certifikované společností Abcert CZ-BIO-002. Přehled úplné nabídky viz Naše nabídka

Aktuální zprávy ze statku (newsletter)

Výrobky

Výrobky / nahoru

Pesto koriandrové

Obrázek nebo fotografie#24527

Čerstvé a nepasterizované pesto. Nutné uchovávat v lednici. Koriandrové pesto je opravdu chutné i těm, kteří jinak koriandr nemají rádi. Blahodárné účinky koriandru jsou rozsáhlé a je dobré si udělat ozdravnou kůru a dávat si každý den doušek čerstvého koriandru.