Aktuální nabídka
Nabídka se aktualizuje vždy čtvrtek večer před aktuálním závozovým týdnem.
Následující závoz do Prahy proběhne v úterý 4. února do spolek Obživa (Karlín) a spolek K.O.S. (Slivenec). Objednávky prosíme NEJPOZDĚJI do pondělí 3. února 5h ráno.
Do Dobřichovic do obchůdku Pendula a do Obce křesťanů (Hradčanská) zavážíme ve středu 5. února, objednávky tedy můžete posílat do úterý 4. února 5 h ráno
Do Ústí do bezobalového obchodu Špajz pojedeme ve čtvrtek 6. února. Uzávěrka objednávek bude ráno v 5 hodin.
INFORMACE KE KPZ ZIMNÍ SEZÓNĚ 2024/2025 JSOU ZDE
Naše výpěstky jsou Bio-certifikované společností Abcert CZ-BIO-002. Přehled úplné nabídky viz Naše nabídka
Prohlédnout aktuální zprávy ze statku
OstatníOstatní / nahoru
Zembag Bordó na 2,5 kg brambor
Jedinečný třívrstvý pytel na brambory, který zpomaluje klíčení díky speciálně upravené kmínové silici. Ta je obsažena v pytlíku, který se vkládá mezi brambory do Zembagu, a za běžných podmínek vydrží působit minimálně 5 měsíců.
Vnější vrstva je tvořena kombinací bavlněné látky a jutoviny, dno je z nepropustné pevné textilie. Střední vrstva je vyrobena z tmavé netkané textilie, která je prodyšná, vyjímatelná a nepropouští světlo. Vnitřní vrstva obsahuje hliníkovou fólii, která udržuje uvnitř dostatečnou vlhkost a ochrannou atmosféru. Více informací na stránkách výrobce
« zobraz ostatní v Aktuální nabídka