Newsletter

Spojení s našimi odběrateli a lidmi se snažíme udržovat i prostřednictvím emailů. Přibližují, co se u nás na poli i kolem děje, co zrovna dozrává a objeví se v bedýnkách i organizační změny a pozvánky na naše akce. Jejich archiv najdete níže.

první závoz v roce 2018

Vložil 11. 01. 2018 v 11:03 Katka Šimková ♣ upravil 11. 01. 2018 v 11:04 Katka Šimková ♣ odkaz »

Dobrý den,
tak tu máme leden, první měsíc roku. Na poli jsme dnes přihrnovali česnek a sázeli jahody. Taky pro vás revidujeme a přebíráme sklady a nakupujeme od kolegů jejich přebytky, abyste měli co nejpestřejší zimní nabídku. Kolem se Země zhmotňuje a vytváří se v ní budoucí podoba. My zemědělci se snažíme posbírat z toho, co bylo, to co bude, a ve svých hlavičkách a srdcích utkat takový obraz, který uspokojí potřeby lidí a zároveň dodá zemi dostatek sil pro její zdraví. To přejeme i vám všem do celého roku. Buďte zdrávi!

Připomínáme, že v nabídce máme kalendář výsevních dnů na rok 2018. Také najdete spousty bylin sušených a některé naše výrobky.
Ze zeleniny v přiobjednávkách zmíním mrkvičku barevnou a petržel od Karla Tachecího.
Aktuální nabídka je tu: https://www.svobodny-statek.cz/bio-dynamicke-zemedelstvi/aktualni-nabidka


A ještě taková ozvěna loňského roku a tou je článek ze semináře ekologického zemědělství a zelinářského setkání ze října 2017.
https://www.svobodny-statek.cz/bio-dynamicke-zemedelstvi/novinky/aktuality-ze-statku

Srdečně

Jaroslav Lenhart

Zobrazena 1 položka
« zobraz ostatní v Newsletter