Newsletter

Spojení s našimi odběrateli a lidmi se snažíme udržovat i prostřednictvím emailů. Přibližují, co se u nás na poli i kolem děje, co zrovna dozrává a objeví se v bedýnkách i organizační změny a pozvánky na naše akce. Jejich archiv najdete níže.

únorový závoz bio-zeleninky

Vložil 08. 02. 2018 v 20:10 Katka Šimková ♣ upravil 08. 02. 2018 v 20:10 Katka Šimková ♣ odkaz »

Dobré mrazivé zimní chvíle,
zdravím vás z přípravného čtvrtku, kdy se připravujeme na náš masopustní průvod, kolaudaci, víkendový seminář a spoustu začínajících zemědělských laskomin. Například opravit fóliovník, objednat semínka, začít plánovat výsevy, a tak bych mohl pokračovat...Nu, polovina února se blíží a my se pomalu začínáme probouzet a svou ožívající aktivitou poznenáhlu naplňujeme naše nejbližší okolí. To bude v našem případě hlavně pole a to pak snad přinese užitek i vám:)

V závozovém podílu tentokrát bude dost mrkve, řepy, celeru a cibule. Uvidíme, jestli se nám podaří dostat nějaké zelené překvapení, zatím počítáme s černým kořenem. Z výrobků máme novou chilli habańéro bomba pecka pálivou a oproti tomu jemnou dětskou jablečnou přesnídávku.
Aktuální nabídku najdete tu: https://www.svobodny-statek.cz/bio-dynamicke-zemedelstvi/aktualni-nabidka

Aktualizovali jsme informace ke KPZ letní sezóně. Pokud zvažujete odebírat zeleninu pravidelně a dlouhodoběji tím získávat vztah k našemu hospodářství, ozvěte se koordinátorům odběrných míst. Zatím to vypadá, že kromě současných míst budeme otevírat nové na Chodově, Malé Straně, Horoměřicích a možná i v Kladně.
https://www.svobodny-statek.cz/bio-dynamicke-zemedelstvi/nase-projekty/spolecenstvi-kolem-svobodneho-statku-na-soutoku

Pokud se chcete podívat na nějaké foto z poslední doby, mrkněte na náš FB.
https://www.facebook.com/pg/svobodnystateknasoutoku/posts/?ref=page_internal

Srdečně
Jaroslav

Zobrazena 1 položka
« zobraz ostatní v Newsletter