Naše nabídka

V průběhu roka si najde na našem poli domov plno bytostí - ty o které pečujeme a pěstujeme si, nazýváme výpěstky (a ne výrobky, protože je nevyrábíme). Snažíme se o co největší pestrost našich výpěstků i našeho pole; a právě proto, že v roce se jejich dozrávání různí, a do aktuální nabídky se dostanou jenom ty, co právě dozrávají, chtěli jsme pro přehled naší snahy o pestrost vyjmenovat vše, co se u nás objevuje. Přidali jsme i to, co z nich vyrábíme, a nakonec i to, co nakupujeme od našich bio-kolegů (jsou tam uvedeni). Ti spolu s námi pečují o pestrost zdravé krajiny.

Ostatní

Ostatní / nahoru

Rozjasňovač Budiž světlo

Obrázek nebo fotografie#31103

Substance květin byla přeměněna skrze objetí vody ohněm v měděném lůně a tím se jejich zemská esence přenesla do vzduchovnělé vody.

Použití : stříkejte do prostoru, jehož atmosféru chcete na čas projasnit (ideálneě při radostném tanci) a vnímejte, jak se nálada mění.

Složení: parní extrakt měsíčku (calendula officinalis), květů světelného kořene (dioscorea batatas) a levandule (lavandula officinalis). Vše je z ekologického zemědělství.