Bylo tu živo

Tento rok byl na návštěvy, exkurze, pracovní  a týmové akce opravdu štědrý. 

Už tradičně jsme ve spolupráci s INEX-SDA do našich aktivit zapojili mezinárodní dobrovolnické workcampy. Letos byly "jen" čtyři, jeden z nich s námi zůstal netradiční tři týdny. Tato skupina byla výjimečná také tím, že se podílela na dni otevřených dveří, a také na dobrovolnické výstavě vystavené v srpnu v litoměřickém kině Máj. 

Také žáci z waldorfské školy jsou u nás skoro jako doma. Poznávali a pomáhaly zde děti ze třetí a deváté třídy Jinonic. 

Novým projektem pro letošek byly jednodenní poznávací exkurze dětí z pražských mateřských škol, které spoluorganizovali členové AMPI. Kromě těch nejmenších tu byli i žáci starší a živější nebo skupina z Polska. 

A v neposlední řadě byla návštěvnost statku pozvednuta i našimi novými podporovateli z komunitou podporovaného zemědělství, kteří byli nadšeni do práce i do seznamování se s místním životem.

A náš statek ve světě jsme také hrdě reprezentovali na řadě akcí, festivalů a jarmarků.

 - cheeeese - work & play - díkuvzdalý průvod - setkání v kruhu na díkůvzdání - Zahrada všech @ Litoměřice - Péťa (to má) na lopatě - dobrze się bawiliśmy - něžná práce - strojní okénko - dětičky kytičky - @ Toulcův dvůr - díky, řeko - bedýnky přijely @ Obec křesťanů - příprava výstavy - u společného stolu - no problem - štěstí - hele kůň - Michal z KPZ - vernisáž @ kino Máj - sedm let workcampů - svoboda - také se můžete inspirovat - Filip z freshbedýnek - raw & happy - hot - sázíme cibuli s posledním workcampem - a Matyáš odchází Gallery link up