Rok 2014

Snažíme se naši činnost zachycovat a zprostředkovat těm, kteří s nám právě nejsou, ale přitom o nás mají zájem, nebo dokonce starost. Nejraději bychom vám všechno povyprávěli a ukázali. Nebo alespoň namalovali. Ani na jedno ale není zatím čas a prostor. Tedy alespoň ukazujeme fotografie událostí na našem hospodářství.

K tomu poznámku - možná jste si všimli, že nikde jinde fotografie na webu už nepoužíváme. Máme k tomu důvod. Pokud vás to zajímá, můžete si přečíst podrobnější vysvětlení .

Podzim

Dávat a brát. Při podzimním sklízení odejde z pole téměř všechno, snad jen pór nebo kadeřávek přečkává i když začne přituhovat. A tak chceme dáti i něco na oplátku naší milé Zemi. Vyjádřit vděčnost, pečovat o ni a umožnit tak činit i dalším, kteří to tak cítí.

Podzim - Bio dožínky na Toulcově dvoře Podzim - Poslední sezonní workcamp z Walesu Podzim - Sklízení světelného kořene Gallery link into

Léto

Léto je čas dozrávání, které je radost sledovat. A to nejen u našich výpěstků, ale také u všech krátkodobých i dlouhodobých členů našeho společenství, které je neustále v pohybu. Přicházejí organizovaně nebo nahodile, skupinově i individuálně. Společně pak pečujeme o to, co nám bylo svěřeno do rukou a těšíme se z plodů naší práce. Spolu s Vámi. 

Léto - Obrázek nebo fotografie#5723 Léto - Obrázek nebo fotografie#5724 Léto - Obrázek nebo fotografie#5725 Gallery link into

Jaro

V živoucím rozpuku života pučelo, klíčilo, rojilo, ožilo vše nově si slíbilo plnou souvislost sil. A my s těmi silami jsme se znovu učili žít, pracovat a být. Vláčeli, orali, sázeli, seli a pleli a pleli a pleli. Ve všem, vůbec, napůl, celí, vykoupaní v levanduli. 


Jaro - Obrázek nebo fotografie#5769 Jaro - Obrázek nebo fotografie#5770 Jaro - Obrázek nebo fotografie#5771 Gallery link into

Masopust

Rej nepředvídatelných masek se rojil v kopistských ulicích a ožívající útroby vesnice vydávaly plody veselí. A ty plody jsme jedli a plnými ústy jsme se smáli na celý svět, který nás natáčel na kamerové zařízení české televize.  Sledovat můžete zde.

Masopust - Obrázek nebo fotografie#4809 Masopust - Obrázek nebo fotografie#4810 Masopust - Obrázek nebo fotografie#4811 Gallery link into