Rok 2011

Snažíme se naši činnost zachycovat a zprostředkovat těm, kteří s nám právě nejsou, ale přitom o nás mají zájem, nebo dokonce starost. Nejraději bychom vám všechno povyprávěli a ukázali. Nebo alespoň namalovali. Ani na jedno ale není zatím čas a prostor. Tedy alespoň ukazujeme fotografie událostí na našem hospodářství.

K tomu poznámku - možná jste si všimli, že nikde jinde fotografie na webu už nepoužíváme. Máme k tomu důvod. Pokud vás to zajímá, můžete si přečíst podrobnější vysvětlení .

Stavba pece

Je tomu už více než rok, co jsme postavili na našem dvoře pec na pečení chleba. Vejde se do ní přibližně 28 chlebových forem v jedné várce. Od té doby si pravidelně pečeme, občas i pizzu, na Vánoce vánočky a na Velikonoce mazanec.

Stavba pece - Obrázek nebo fotografie#61 Stavba pece - Obrázek nebo fotografie#62 Stavba pece - Obrázek nebo fotografie#63 Gallery link into

Zemědělství v roce 2011

Obrázky ze zemědělství v Camphillu v Českých Kopistech v roce 2011.

Zemědělství v roce 2011 - Obrázek nebo fotografie#533 Zemědělství v roce 2011 - Obrázek nebo fotografie#534 Zemědělství v roce 2011 - Obrázek nebo fotografie#535 Gallery link into