Rok 2013

Snažíme se naši činnost zachycovat a zprostředkovat těm, kteří s nám právě nejsou, ale přitom o nás mají zájem, nebo dokonce starost. Nejraději bychom vám všechno povyprávěli a ukázali. Nebo alespoň namalovali. Ani na jedno ale není zatím čas a prostor. Tedy alespoň ukazujeme fotografie událostí na našem hospodářství.

K tomu poznámku - možná jste si všimli, že nikde jinde fotografie na webu už nepoužíváme. Máme k tomu důvod. Pokud vás to zajímá, můžete si přečíst podrobnější vysvětlení .

Zvířata na našem statku

Slepice s kohoutem Oskarem. Hejno kachen domácích s kačerem, který k nám odkudsi přilétl a tři indičtí běžci – kachny, které jsou masožravé a mají v oblibě slimáky. Dva králíci, snad už brzy s mladými. Klisna slezského Norika jménem Sympatie.

V čase po povodních zůstaly na statku slepice a kachny. Králíci jsou přechodně v azylu v Řetouni, Sympatie je v azylu nad Litoměřicemi.

Zvířata na našem statku - Obrázek nebo fotografie#462 Zvířata na našem statku - Obrázek nebo fotografie#463 Zvířata na našem statku - Obrázek nebo fotografie#464 Gallery link into

Vynášení zimy

O smrtné neděli jsme vynesli z našeho dvora zimu. Pěkně jsme ji doprovodili až k Labi, k tomu zahráli a zazpívali. Tak ať to jaro už brzy přijde v plné síle.

Vynášení zimy - Obrázek nebo fotografie#467 Vynášení zimy - Obrázek nebo fotografie#468 Vynášení zimy - Obrázek nebo fotografie#469 Gallery link into