Díkuvzdalý podzim

V každém okamžiku jsme se pronikali touhou vydržet a být spolu i se Zemí, co to jen šlo v pohodě. A to přinášelo obrazy a touhy, které jsme uskutečňovali v našich svěřených pozemských prostorech a nebo jsme si o tom nechali zdát:) Naše sny vám ukázat můžeme jen trošku skrze slova, ale to co jsme dělali, jsme sem tam pro vás i vyfotili. Tak tu je podzim plný sklizně a dobře odvedené práce. 

K podzimu bych rád ještě podotknul, že by mohl být pro každého z nás příležitostí k vděčnosti za tu štědrost, kterou jsme obklopeni.

 - Festival Země na talíři v Bio Oku - Včelí ekovýchova - Sklízení řepy - Posklizňové zbytky - Menhiry - Oprava střechy - Díkuvzdání - Zahrada a umělecký závlahový systém - Zahrada - Dýně na statku - Sklízení hrušek - Díkuvzdalé květiny - Pestrost výpěstků - Díkuvzdalý průvod - Společné poděkování - Sklízení světelného kořene - Sázení růží - Sázení česneku - První námraza - Tým camphillských zahradníků - Večer ve svíčkárně - Dýňový pochod - Nový menhir na louce setkání Gallery link up